Oferta

Po włosku i po polsku w Restauracji Collina
Włoskie i polskie smaki w Restauracji Collina

Po wieloletniej „przygodzie” z gastronomią małą, średnią i dużą postanowiliśmy stworzyć coś zupełnie nowego. Urzekły nas Zbrosławice i dlatego, kiedy pojawiła się okazja aby tu kulinarnie osiąść postanowiliśmy ją wykorzystać.

Na miejscu małej Restauracji „Pod Akacją” przy ul. Wolości 17 wybudowaliśmy nową, trooooochę większą- dwupiętrowąJz rozległym ogrodem i tarasem tak by przyroda mogła zaglądać nam do okien, ukazując zmieniające się pory roku.

Nazwaliśmy ją Collina co po włosku oznacza wzgórze. Do nazwy skłoniło nas sąsiadujące z restauracją ukształtowanie terenu, a dlatego w języku włoskim, iż w menu wplatamy smaki włoskie. Proponujemy również nowoczesne oraz sezonowe  połączenia by sprostać wymaganiom naszych gości o każdej porze roku, . Pragniemy być miejscem dla zwolenników tradycji jak również kulinarnych innowacji.

Nie chcemy pomijać smaków kuchni polskiej i śląskiej, bo jesteśmy świadomi jak ważne jest pielęgnowanie tradycji, i dlatego zapraszamy również na chrupiącego schabowego i roladę śląską.

Smak naszych potraw doskonale podkreśla szeroka oferta win pochodzących głównie z Włoch, dobieranych wspólnie z sommelierem – od lekkich, słodkich, po mocno rozbudowane wytrawne zmienianych w zależności od sezonu. Nie brakuje tez propozycji dla koneserów jak Primitivo di Manduria, Barolo, Amarone czy Chateauuneuf-du-Pape z papieskiej winnicy.

Dla nas sztuka kulinarna i prowadzenie restauracji to droga życiowa, która nie pozwala się zatrzymać.

To co robimy, to nasza wieloletnia pasja, dlatego pokornie uczymy się nadal i pogłębiamy wiedzę po to, aby tworzyć wyjątkowe miejsce dla naszych gości. Spędzajcie Państwo z nami wspólne, rodzinne chwile, a my zrobimy wszystko, aby wizyta u nas była zawsze miłym i ciepłym wspomnieniem Nasza restauracja to także miejsce spotkań tych mniej oficjalnych. Stąd pomysł by w kalendarz Colliny wpisywać wydarzenia tematyczne również dla dzieci.

Kochani, czekamy na Was z wieloma nowymi pomysłami i atrakcjami na dobrą zabawę.

Odwiedzajcie nas z małej i dużej okazji, albo i bez niej, tak po prostu – wpadajcie jak do siebie. CZEKAMY!

Na Facebook’u znajdziecie wszystkie nowiny z życia restauracji oraz nasze aktualne propozycje.

Zapraszamy, Właściciele wraz z załogą restauracji Collina.

Przyjęcia rodzinne

Holenderskie przyjęcia po śłubie

Restauracja Collina

ul. Wolności 17, 42-674 Zbrosławice
Rezerwacje: +48 32 666 47 77
Manager: +48 513 172 469
e-mail : kontakt@collina.pl